Firma Chemiczna „ANTOS” – Producent spienialnego polipropylenu EPP

0 0 (lat)
Doświadczenie
0 0 (lat)
Spieniony polipropylen EPP
0 0 (lat)
Spieniony Polistyren EPP
0
Innowacyjne fabryki
0
linii produkcyjnych

Produkty

horizontal-bar

Tworzywa spienione

 Dodałbym kolejny box pod z 2 kolumnami, jedna to tekst druga to element ze suwakiem zdjęć mikrogranulat/ granulat. 

horizontal-bar

Usługi

Na życzenie Klienta wykonujemy granulacje i mikrogranulację tworzyw sztucznych. Proces wytłaczania przeprowadzamy na wytłaczarce współbieżnej dwuślimakowej, a mikrogranulacje na peletyzerze typu underwater. Oferujemy możliwość barwienia w masie tworzyw sztucznych oraz dostosowywanie parametrów surowca do indywidualnych potrzeb klienta.

W celu uzyskania dalszych szczegółowych informacji, o ofercie mikrogranulacji prosimy o kontakt lub przesłanie zapytanie ofertowego.

Firma Chemiczna ANTOS to producent, ale także innowator w obszarze spienialnych tworzyw sztucznych.
Nasze ponad 20 letnie doświadczenie przy opracowywaniu i wdrażaniu do produkcji innowacyjnych surowców, stanowiło fundament utworzonego w 2012 roku Zakładowego Ośrodka B+R i laboratorium. W ramach działalności własnego ośrodka rozwojowego, opracowaliśmy metody wytwórcze na własne potrzeby, dla klientów zewnętrznych oraz uczestniczyliśmy jako praktyk-wdrożeniowiec w partnerskich projektach. 

Oferujemy usługi opracowania koncepcji nowych wyrobów ale także pomiaru własności wynikowych granulatów luzem oraz wytworzonych z nich spienionych elementów. Określamy własności takie jak wskaźniki płynięcia polimeru, własności udarności, współczynnik przewodnictwa i oporu cieplnego. Opracowujemy również procesy spienialnych polimerów, polimeryzacji i expandowania tworzym sztucznych
horizontal-bar

Zastosowanie:

Branża transportowa
Branża budowlana
Branża motoryzacyjna

Wysoka absorpcja energii mechanicznej, wytrzymałość na uszkodzenia, giętkość i łatwe kształtowanie sprawiają, że nasz surowiec jest powszechnie stosowany w branży transportowej i transportowo-gastronomicznej. Pomagamy dbać o Twoją przesyłkę.

Branżę budowlaną tworząc nowoczesne materiały o wysokim stopniu izolacyjności termicznej oraz akustycznej. Nasz surowiec wykorzystywany jest w nowoczesnych instalacjach pomp ciepła i innych rozwiązaniach budownictwa pasywnego.

Branżę motoryzacyjną tworząc spieniony polipropylen odporny na uderzenia, wyjątkowo lekki, pomagający obniżyć koszty montażu i produkcji.

horizontal-bar

Projekty

Firma Chemiczna “ANTOS” jest super i korzysta z dotacji. 

Dołącz do grona naszych klientów